Зеркаль потужно “вмазала” – 15 днів. Жорсткий ультиматум – Путін не чекав, імперії кінець!

0

Ескалація агресії РФ проти України має різні наслідки. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише радник глави “Нафтогазу” і ексзаступник міністра МЗС Лана Зеркаль.

Подаємо її слова в оригіналі:

Один з них – миттєва реакція Сенату, адже на цьому тижні Комітет із міжнародних відносин підтримав законопроект з безпекового партнерства з Україною, що включає питання боротьби з Росією через застосування додаткових санкцій проти 20 компаній та кораблів, задіяних у добудові проекту «Північний потік-2». Державний департамент США протягом 15 (!) днів повинен визначитися із тим, чи підпадають ці компанії та кораблі під санкції США.

Для набуття чинності, законопроект має бути проголосовано в Сенаті та в Палаті Представників і підписано президентом.

Голова Комітету, сенатор-республіканець Джим Ріш, назвав ініціативу своєчасним сигналом на підтримку України. А представниця демократів, сенаторка Джин Шахін, наголосила, що захист інтересів США включає зупинку ПП2.

Паралельно з цим не дрімають європейські колеги. Прем’єр-міністри Польщі, Матеуш Моравецький, та Словенії, Янез Янша, закликали Німеччину вийти з проекту ПП2, заявивши, що це дестабілізує Європу.

А екс-посол США в Польщі Деніел Фрід заявив про «загрозу розколу» енергетичного ринку Європи через ПП2.

Геополітична шахівниця наразі дуже активно розігрує ще не зовсім зрозумілий дебют. На жаль, ми в цій партії не граємо, то ж можемо тільки активно спостерігати.

Нагадаємо, раніше Зеркаль ділилася своїми думками щодо ескалації конфлікту на Донбасі.

“До нас підвищена цікавість: ескалація ситуації з Росією потужно привернула увагу. Та одночасно далеко не всі ще розуміють, що “замирити” Путіна шляхом поступок та компромісів неможливо. Йому завжди буде мало. Доводиться повторювати цю аксіому знову і знову.

Водночас, незважаючи на ескалацію напруги з Росією та фінансово важкий рік для галузі у всьому світі, відчувається, що інтерес до спільної роботи з нами у розробці українського шельфу Чорного моря дуже високий. Партнери – з вищої ліги нафтогазової галузі світу – готові з нами співпрацювати.

Хоча добре розуміють ризики – передусім, безпекові та “ризики країни”. Та є чинник, який забезпечує сприйняття Нафтогазу як надійного партнера – система корпоративного управління. Саме вона є надійним запобіжником від корупції та політичного втручання. Які і є головним драйвером небажання іноземних інвесторів мати справи з Україною”.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяВже роками в моєму холодильнику завжди приємно пахне. 10 трюків, якими користуються навіть шеф-кухарі!
наступна стаття270 тисяч підприємців та найманих працівників подали заявки на “карантинні” 8000!