Жоден президент не наважувався це зробити: Президент Зеленський з нового року запускає нову програму!

0

Президент Володимир Зеленський заявив, що в 2021 році поряд з “Великим будівництвом” буде запущена масштабна програма великої реставрації, яка охопить відновлення 100 об’єктів культури та туризму. Про це глава держави розповів під час спілкування з представниками ЗМІ у Вінницькій області, повідомляє Офіс президента.

“Це дуже важливі об’єкти. Вони вже не інфраструктурні – вони перш за все історичні. І вони як туристичні “магніти” можуть приваблювати як українських туристів, так і іноземних”, – сказав Зеленський.

Також він уточнив, що ця програма вже передбачена в проєкті державного бюджету на наступний рік.

“У нас буде амбітний список зі 100 об’єктів по всій країні. Їх, до речі, набагато більше. Але мені здається, що це правильний, гарний початок”, – зазначив президент і додав, що до переліку об’єктів, які будуть реставрувати наступного року, варто включити, зокрема, палац Потоцьких, що в Тульчині Вінницької області.

За словами президента, у 2021 році будуть продовжувати реалізувати національну програму “Велике будівництво”, адже “до будь-якого палацу треба доїхати, тому будуються дороги”. 

Загрузка...
попередня статтяЧоловік скаржuвся на лоскотання в вусі. Виявивши причину, лікар ледь не посuвів…
наступна статтяДві Сестри йшли додому, але тут дорогу їм перегородили 8 чоловіків. Те, що було далі, шоkує