Зовсім скоро! Тимошенко зважилася на відчайдушний крок. Піде – з високо піднятою головою. Шок!

0

Уже кілька тижнів поспіль в Мережі гуляють чутки, що Юлія Тимошенко готується піти з великої політики.

Зараз цю інформацію Vesti.ua підтвердили відразу кілька незалежних джерел. Рішення, нібито, було прийнято ще до скандального висунення Олега Ляшка на довиборах до парламенту по 208 округу в Чернігівській обл.

За словами одного зі співрозмовників “Вестей”, у Юлії Тимошенко відбувся діалог з “дуже впливовою” людиною, після чого було прийнято рішення “піти, як Пінчук, – з високо піднятою головою”. Ще один наш співрозмовник пояснив мотиви так: “секс-символом української політики вона вже навряд чи коли-небудь стане. А інші ролі їй не потрібні – зображень себе у вигляді” берегині “вона не хоче”.

Нібито, про рішення Юлія Володимирівна оголосить лише на початку наступного року, а тим часом, за контроль над партією вже починається внутрішня боротьба між двома сферами:

З одного боку, керувати партією хоче Олег Ляшко. Але щоб очолити “Батьківщину”, йому для початку потрібно обратися по 208 округу, а після – увійти до фракції “Батьківщини” і входити в керівництво. А тут, за словами нашого співрозмовника, є питання: внутрішня соціологія дає Олегу Ляшко лише третє місце по округу.

З іншого, партію не хоче віддавати “внутрішня фронда”, старі партійці, які будуть орієнтуватися на Владу Молчанову – це керівник Київської міської організації.

У першому випадку контроль над партією, безумовно, дістанеться Ринату Ахметову. У другому – “старим” спонсорам, які підтримують “Батьківщину” з часів її розквіту (тут можна назвати багатьох колишніх депутатів від цієї політсили). У будь-якому випадку, наші співрозмовники вже вбачають ознаки “передпродажної підготовки” партії, яку, безумовно, можна назвати однією з найбільш потужних – і мало не єдиною, у якій є працюючі осередки в усіх без винятку регіонах країни.

Джерело:korupciya.com

Загрузка...
попередня стаття“Дав зелене світло”: Зеленський підписав доленосний для країни закон. Всі сподівалися на вето
наступна статтяНаречена за день до весілля дізналась про зраду коханого.. Те що вона зробила на весіллі присутні не забудуть ніколи