Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • УКРАЇНА
  • Вже цього року! Можливий візит Байдена – Зеленський в очікуванні, колосальна підтримка!

Вже цього року! Можливий візит Байдена – Зеленський в очікуванні, колосальна підтримка!

admin
22.04.202122.04.2021 No Comments

Новообраний президент США Джо Байден може відвідати Україну вже влітку, повідомив провідний фахівець Вашингтона з українсько-російських відносин Вільям Тейлор в інтерв’ю журналу НВ.

«Того року президент Буш відвідав вашу країну, це був останній на сьогодні візит президента США в Україну. Я сподіваюся, президент Байден зможе відвідати Україну в цьому році, можливо, навіть на ювілей незалежності і відкриття Кримської платформи», – повідомив Тейлор.

Також Вільям Тейлор вважає вкрай важливим, що новий пакет санкцій проти РФ збігся в часі зі стягуванням російських військ до кордонів України і дзвінком Джо Байдена Володимиру Путіну.

«Мені здається, це дуже важливий крок адміністрації Джо Байдена. Важливо, що запровадженню санкцій передувала телефонна розмова між президентами Байденом і Путіним, у той час як Росія стягнула війська до кордонів України на сході, в окупованому Криму і навіть у Білорусі», — зазначив колишній дипломат.

Він вважає важливим, що три ці події відбулися майже одночасно, і переконаний, що вони пов’язані. Експосол США в Україні також підкреслив, що телефонна розмова Байдена з Путіним «була жорсткою і складною».

«Вона була не приємною або звичною дипломатичною бесідою, а жорстким діалогом. І, гадаю, президент Байден сказав президенту Путіну, що, по-перше, ці санкції — відповідь на зроблені ним кроки, і, по-друге, що йому необхідно відступити від кордонів України. Вивести звідти людей і військову техніку, інакше продовження санкцій досить імовірне», — пояснив Вільям Тейлор.

Ще одним важливим фактором він назвав умову Байдена: що їхня особиста розмова та зустріч можливі через кілька місяців після цього дзвінка.

«Тому, я думаю, пан Путін зараз не нападатиме на Україну. Якщо він це зробить, то відразу ж викличе більшу кількість досить болючих для Росії санкцій, а також скасування саміту [щодо клімату, формат — дистанційний, дати проведення — 22−23 квітня], а Путін цього саміту дуже чекає. Думаю, сукупність цих дій істотно знизила мотивацію президента РФ нападати на Україну», — переконаний Тейлор, який зараз обіймає посаду віцепрезидента зі стратегічної стійкості та безпеки в Інституті миру США.

Варто зазначити, перша телефонна розмова президента України Володимира Зеленського і президента США Джо Байдена відбулася 2 квітня на тлі інформації про нарощування російських військ біля українського кордону.

Зеленський заявив, що був радий поговорити з Байденом і що «американське партнерство має вирішальне значення для українців». Байден у свою чергу підтвердив, що США підтримують суверенітет і територіальну цілісність України перед обличчям агресії Росії на Донбасі і в Криму.

Джерело

Навігація записів

Вони нас вbивають: найманці РФ на Донбасі жаліються, що ЗСУ лiквiдoвyють їх місця зберігання боєприпасів, є втрати
Порошенко не чекав – оголошено в розшук! Їм не викрутитись – як при “Гетьмані” більше не буде!

Related Articles

Із новорічним посланням до українців звернувся п’ятий президент Петро Порошенко.

admin
01.01.202601.01.2026 No Comments

Офіційно розпочато виробництво балістичної ракети «Сапсан». Мінськ, Тула, Москва приготуватись

admin
12.12.202512.12.2025 No Comments

Помер український народний співак Степан Гіга у віці 66 років

admin
12.12.202512.12.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes