Вони нас вbивають: найманці РФ на Донбасі жаліються, що ЗСУ лiквiдoвyють їх місця зберігання боєприпасів, є втрати

0

У ОРДЛО стверджують, що ВСУ ліквідують місця страхує позиції техніки і зберігання боєкомплекту російських військових.

Російські найманці повідомляють про втрати з боку “Л / ДНР” внаслідок бойових зіткнень на лінії фронту з підрозділами української армії. Росіяни незадоволені, що ВСУ наносять потужні контрудари артилерією з коригуванням безпілотників з повітря по місцях зберігання боєприпасів ЗС РФ і місцях страхує позиції техніки. Прибулі на передову російські журналісти підтверджують втрати.

Воював в підрозділі “Схід” російський найманець Владлен Татарський заявляє, що  підрозділи української армії завдали шкоди армії “Л / ДНР”, відмовившись через секретності даних називати точне місце зіткнення.

“Поки ми читаємо порожнякових” блискавки “про обстріл околиць, ВСУ реально завдають шкоди. Не буду говорити де. З коригуванням БПЛА, безкарно, як завжди. Ми ж задовольняємося розмовами про те, які ми круті”, – пише найманець.

У той же час російський військовий оглядач Марина Харкова повідомила, що українська армія перейшла до тактики ліквідації місць зберігання боєкомплекту російських військових, завдаючи точкові удари по складах і місцях страхує позиції техніки. “На жаль, підтверджується інформація, що ВСУ перейшли до тактики знищення місць зберігання БК і страхує позиції техніки. Крім точкових масованих ударів, задіяні БПЛА і агентура супротивника.  Є постраждалі в охороні. У лікарні витягли осколки”, – зазначено в повідомленні.

Фінансування та озброєння бойових підрозділів армії ОРДЛО повністю ведеться з Федерального бюджету Росії, а позиції НВФ з регулярною періодичністю відвідують військові російських штабів, а також знімальні групи російських телеканалів.

За матеріалами Діалог

Загрузка...