3eлeнcький запросив Путіна на Донбас: Щойно прийшла відповідь: “Володимире Олександровичу, давайте ми спочатку разом…”

0

Заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ РФ Володимир Джабаров, коментуючи пропозицію президента України Володимира Зеленського зустрітися з російським колегою Володимиром Путіним на Донбасі, заявив, що така ініціатива не має жодного сенсу.

Про це пишуть росЗМІ.

Так, на думку Джабарова, заява президента України Володимира Зеленського – це слова “хорошого актора”. Традиційно російський представник звинуватив українську владу в загостренні конфлікту на Донбасі і заявив, що Росія буцімто не є стороною конфлікту, а окуповані території “з великою натяжкою можна назвати українськими”.

“Він (Зеленський, – ред.) пропонує зустріч на українському Донбасі. З якого переляку наш президент повинен з ним зустрічатися на Донбасі, який Зеленський, по-перше, не контролює”, – сказав Володимир Джабаров. 

Він додав, що на його думку, Зеленському “захотілося” заявити про себе, “ніби-то перехопити ініціативу” перед посланням президента РФ Володимира Путіна Федеральним зборам, яке заплановане на середу, 21 квітня.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні 20 квітня запропонував президенту Росії Володимиру Путіну провести переговори, які можуть відбутися і на Донбасі. Глава держави, зокрема, заявив: “При цьому прозвучала пропозиція зустрітися на лінії розмежування, щоб максимально точно побачити і зрозуміти ситуацію. А що мені розуміти? Я кожен місяць там буваю. Пане Путіне! Я готовий піти ще далі і запропонувати вам зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу, де триває війна. Слава Україні!”.

Загрузка...