Потік гробів до Росії! Завдати удар – гармати готові: Путін випав, геть від кордону! Почалось

0

Українці будуть до останнього захищати свою землю від російської агресії, а єдине, що може зупинити Путіна – це потужна українська армія з найновішим і найточнішим озброєнням.

Про це у програмі Роксани Руно “Всьо по бєспрєдєлу” на Апостроф ТV розповів кореспондент Української служби “Радіо Свобода” в Мінську з 1994 року, з 2000 року – Білоруської служби “Радіо Свобода” Валерій Калиновський.

“Путін зібрав біля українських кордонів і в анексованому Криму величезну військову силу. Українцям не залишається нічого іншого, як захищати свою землю від загарбників. Для Путіна це вже не буде “легкою прогулянкою”, як це було в 2014 році в Криму, бо Україна вже може завдати значного удару по російських військах”, – розповів Калиновський.

Він наголосив, що в разі відкритого збройного протистояння Росії і України це може стати дуже кривавим конфліктом і закінчитися для Путіна погано.

“У Путіна немає такого ставлення до власних людей, як, приміром, в країнах Заходу і його не лякає нескінченний потік гробів до Росії з України. Сльози матерів загиблих на Донбасі псковських десантників на нього аж ніяк не вплинули, він продовжує свою агресивну лінію поведінки, а його контингент на Донбасі всі ці роки продовжує воювати. …Зупинити Путіна в Україні може міцна зброя, сила, навчена армія, потужне сучасне озброєння – “Джавеліни”, гармати, безпілотники, які здатні знищити застаріле російське озброєння радянських часів. Ось це єдиний захист”, – резюмував журналіст.

Також журналіст розповів, що Путінська Росія набагато сильніше інтегрована з західними країнами – їх економіками і бізнесом, ніж це було у Радянського Союзу, тому вони не можуть протистояти тиску Росії і змушені “закривати очі” на злочини Кремля.

“Путін багато працює з західними політиками і з західними бізнесами, продаючи нафту і газ він багатьох поставив у залежність до РФ. Він добре туди інтегрувався на відміну від Радянського Союзу, який не мав настільки міцних економічних зв’язків з Заходом і отримував від заходу більш жорсткі санкції. Зараз Росія економічно зв’язана з країнами Заходу, західними компаніями, які працюють на території Росії. Це вимагає від Заходу бути більш обережним, щоб не нашкодити собі”, – пояснив журналіст.

До того ж, звернув увагу журналіст, для Путіна не є проблемою купити якогось західного політика.

“Путін прораховує всі свої кроки і він розуміє, що західні демократії слабкі – вони завжди слабші за диктатури. Він все це дуже добре використовує, як, приміром, після подій 2014 року: анексії Криму, вторгнення на Донбас. Ось зараз ми бачимо чергове випробування Заходу на витривалість”, – зауважив Калиновський.

Він звернув увагу на те, що європейські лідери нездатні чинити опір Путіну.

“Путін “переграє” європейських лідерів, які не готові йому протистояти. Лідерів на кшталт Маргарет Тетчер, здатних “рубати”, зараз немає. Залишається надія, що президент США Джо Байден буде чітким і протистоятиме тому тиску, який Росія чинить не тільки на Україну, а й на всю Європу”, – висловив сподівання Калиновський.

Загрузка...