Без пафосу та сотні охоронців! Володимир та Олена Зеленські вшанували пам’ять загuблuх за єдність України!

0

14 жовтня президент України Володимир Зеленський здійснить робочу поїздку до Донецької області.

Вранці у понеділок глава держави та перша леді Олена Зеленська прийшли до Стіни пам’яті загиблих за єдність України біля Михайлівського Золотоверхого монастиря у Києві, де вшанували пам’ять військовослужбовців і правоохоронців.

Нагадаємо, Володимир Зеленський і його команда дали російській стороні півроку на те, щоб домовиться про початок переговорів в «нормандському форматі».

Про це голова МЗС Вадим Пристайко розповів в інтерв’ю, відповідаючи на питання журналіста про те, скільки президент України Володимир Зеленський дає часу на організацію і домовленості для зустрічі зі главою Кремля Володимиром Путіним.

«Я б залишав не довгий термін, наприклад, до кінця року. Правда, час спливає. Ми говорили про це влітку, ми мали на увазі півроку для того, щоб зустрітися і далі вжити заходів, подивитися, якщо потрібно провести остаточну зустріч, щоб вирішити», – розповів міністр.

Він зазначив, що з кожним днем ​​часу для організації переговорів стає все менше. При цьому Пристайко вважає, що пересувати терміни не можна.

Джерело

Загрузка...