“Не стати днем розколу”! Голови МВС, СБУ і секретар РНБО записали термінове звернення до українців!

0

Сьогодні, 14 жовтня, Україна відзначає День Захисника. У містах пройдуть не тільки святкові заходи, а й політичні мітинги, акції протесту, ходи і марші. Бійці і ветерани ООС мають намір у великих містах, в тому числі і в Києві, провести ходи “Ні капітуляції”.

Напередодні свята з’явилося спільне звернення глави СБУ, міністра МВС та секретаря РНБО з приводу підготовлюваних заходів і можливих на них провокацій. Глави силових відомств підкреслили, вони готові 14 жовтня забезпечити право на мирні зібрання і публічну демонстрацію громадянської позиції кожного українця, тому сьогодні правоохоронні органи будуть нести свою службу в буквальному сенсі в стані повної боєготовності.

“Кожен 3-й поліцейський, нацгвардієць і співробітник СБУ – учасник АТО. У нас одні цінності. Головні з них: Україна, її суверенітет, світ в країні і щастя кожного українця! Ми готові забезпечувати права громадян. Вкрай важливо в цей день об’єднатися навколо головних цінностей і разом берегти безпеку і поважати права кожного громадянина “, – йдеться в спільній заяві Арсена Авакова, Івана Баканова і Олексія Данилова.

“Ми добре пам’ятаємо події 31 серпня 2015 року, коли бойова граната обірвала життя чотирьох нацгвардійців, а більше 120 отримали поранення”, – додали вони.

Силовики попередили, що не виключені провокації, тому кожен з учасників акції повинен бути особливо уважним до того, що відбувається навколо.

“Як показав важкий 2014 рік, наша сила в єдності, в об’єднанні в ім’я ключових цілей. Заради пам’яті героїв, які віддали своє життя за свободу і територіальну цілісність України, цей день повинен пройти мирно і гідно! Не дозволяйте нікому маніпулювати вами, використовувати вас” в темну “. День пам’яті і поваги не може і не повинен стати днем ​​розколу і слабкості! Слава героям! Слава Україні!” – сказано в спільній заяві глави МВС України, голови СБУ і секретаря РНБО.

Джерело

Загрузка...