Фанати декілька хвилин тому відшукали “доньку” 0лега Вuнника: у Мережі обговорюють фото

0

Співак без перебільшення є викрадачем жіночих сердець українок. Як би прихильницям не хотілося опинитися на місці тієї самої вовчиці, воно вже зайнято.

Всі вітчизняні ЗМІ приписують йому роман з Таїсією Сватко, хоча ніяких офіційних коментарів з цього приводу вони не давали. Саме тому в мережі регулярно ведуться розмови на тему того, що відносини потенційної парочки дійсно мають місце бути, адже мовчання — знак згоди повідомляє Clutch

Герої нашої сьогоднішньої статті ведуть свої мікроблоги в Instagram. Будь-яке нове фото викликає справжнє захоплення у фанатів, але не обходиться і без чергових версій на тему роману Олега і Таюне.

Так, побачивши фотографію Таїсії з молодою дівчиною на ім’я Ніна, користувачі відразу відзначили їх разючу схожість. Ось як Сватко підписала публікацію:

«Круто насолоджуватись святом разом».

Реакція в коментарях не заставила на себе чекати:

«Це з донькою?», «Красиві ті, які одягнені в щастя! Носіть його, не знімаючи! І нехай цей наряд буде завжди прикрашений вашими чарівними посмішками!», «Че вони так схожі?», «Нехай кажуть, що жіночої дружби не буває… З кожного правила є винятки! Успіхів вам і всього самого найкращого! Ви красуні», «Це ваша дочка? Дуже схожі» – коментують шанувальники.

  • «Дівчатка, ви дуже гарні і чимось схожі»;
  • «Приємно вас бачити разом»;
  • «Дві принцеси, просто чудо!»;
  • «Чому вони такі схожі?».

Напевно відомо, що у Винника є син Юліан, оскільки в 2015 році він сам про це розповів, однак ім’я матері артист, звичайно, не називав. Не виключено, що це якраз таки дочка Таюне.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я