Польща від сьогодні готує королівський подарунок українським заробітчанам

0

Польща готує масштабні податкові пільги для заробітчан, які планують залишитися в цій країні мінімум на чотири роки.

Іноземці, в тому числі і українці, зможуть платити в два рази менше податків, ніж поляки. Парламентський проект програми “Польський лад” планується прийняти вже восени, повідомляє компанія з міжнародного працевлаштування Gremi Personal.

Її суть в тому, щоб залучити якомога більше іноземців на тривалий час і повернути в країну своїх громадян. Проектом передбачається, що в перші чотири роки після переїзду до Польщі людина буде платити податки з 50% знижкою.

Пропонована пільга буде спрямована на осіб, які:

  • перед переїздом до Польщі як мінімум три роки жили за кордоном і підтвердять це документально;
  • вперше приїдуть до Польщі;
  • після переїзду будуть жити в цій країні повних чотири роки;
  • платитимуть податки в Польщі від усіх можливих доходів: трудового договору або від підприємницької діяльності.

Мінфін Польщі заявляє, що протягом чотирьох років держбюджет фінансуватиме цим людям внески до Пенсійного фонду та страхування на випадок хвороби.

У той же час експерти прогнозують нові подібні програми з боку польської влади для трудових мігрантів. Це робиться з метою поліпшення демографічної ситуації в країні і збільшення кількості працюючого населення.

За даними Gremi Personal, за останні роки до Польщі приїхала рекордна кількість мігрантів, які вже внесли мільярди злотих внесків до ZUS (управління соціального страхування Польщі). Велика частина з них – це українці.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я