Іспанія виступила проти Москви – закликала НАТО до “твердості” у відповідь на російські загрози

0

Глава МЗС Іспанії Аранча Гонсалес Лая заявила, що НАТО треба твердіше реагувати на загрози з боку Росії і Китаю.

Іспанія виступає за більш жорстку політику Північноатлантичного альянсу щодо Росії і Китаю.

Таку заяву зробила міністр закордонних справ Іспанії Аранча Гонсалес Лая в інтерв’ю газеті lavanguardia.. Воно було оприлюднено 20 червня.

Гонсалес Лая нагадала, що 14 червня відбувся важливий саміт НАТО, де були “визначені ризики” для країн-членів Альянсу. І одним з найбільш ризиків була названа Російська Федерація.

“Нам доведеться бути дуже твердими з Китаєм і Росією в питанні гібридних загроз”, – сказала міністр. Вона уточнила, що НАТО хвилюють кібератаки, а також дезінформація, які стали невід’ємною частиною сучасних гібридних воєн.

Глава МЗС Іспанії заявила, що в подальшій співпраці з Китаєм і Росією будуть враховуватися ризики, які від них виходять.

Варто зазначити, що в березні Іспанія звинуватили спецслужби Росії в кібератаці. Під удар потрапила Держслужба зайнятості Іспанії. Її комп’ютери були паралізовані вірусом-здирником.

Відомо, що відносини між Іспанією та Росією погіршилися ще в лютому 2021 року. Справа в тому, що Мадрид активно лобіював посилення санкцій проти Росії в ЄС. Погіршили ситуацію і кілька військових інцидентів – присутність іспанських кораблів в Чорному морі, а також перехоплення іспанцями російських винищувачів в даному регіоні.

За матеріалами dialog.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я