Моряки ВСУ щойно туди прибули! Dogu Akdeniz-+2021 – Україна і Туреччина посилюють загальну співпрацю

0

Туреччина і Україна продовжують посилювати військову співпрацю. ВМС України запросили взяти участь в морських навчаннях Dogu Akdeniz-2021 ( “Східне Середземномор’я-2021”).

Про це 24 квітня на своєму офіційному сайті повідомила прес-служба Міністерства оборони України

Багатонаціональні навчання Військово-морських сил Туреччини Dogu Akdeniz-2021 відбудуться в Середземному морі в кінці нинішнього 2021 року. Однак активна підготовка до них уже почалася.

Формат участі українських військових в маневрах вже визначено. Офіцери ВМС України увійдуть в штаб Dogu Akdeniz-2021, а також пройдуть стажування на бортах турецьких корветів класу ADA (MILGEM).

Інформації про навчання поки мало. Поки відомо лише те, що маневри пройдуть в західній частині Середземномор’я.

Важливо відзначити, що останніми роками Україна і Туреччина активно нарощують співробітництво у військовій сфері. Наприклад, в середині квітня нинішнього року Київ і Анкара підписали угоди про спільне будівництво безпілотників і корветів.

Така дружба, яка підвищує обороноздатність України, вкрай нервує Кремль. Після недавнього візиту в Анкару президента України Володимира Зеленського Кремль “помстився”, заборонивши польоти цивільної авіації в Туреччину.

За матеріалами dialog.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я