“Може прилетіти російська бомба на голову”, – Захарова і Цимбалюк посперечалися через слова Путіна про Україну

0

Захарова спробувала захистити Путіна від критики Цимбалюка, однак отримала відсіч.

Спікер російського МЗС Марія Захарова вступила в суперечку з відомим українським журналістом і блогером Романом Цимбалюком, який напередодні опублікував пост про главу Кремля Володимира Путіна на своїй сторінці в соціальній мережі facebook

У записі Захарова розкритикувала закон президента Володимира Зеленського та позицію офіційного Києва щодо списку корінних народів, куди не були росіяни.

Захарова спробувала захистити Путіна від критики Цимбалюка, однак отримала відсіч українського журналіста.

Цимбалюк заявив, що озвучені Путіним претензії на адресу України не відповідають дійсності і засновані на тезах російської пропаганди. Більш того, Цимбалюк поставив Захарової і російській владі питання про те, як так вийшло, що після зовнішньої військової політики Росії десятки тисяч етнічних росіян громадян України зі зброєю в руках захищають нашу країну від так званих російських захисників на Донбасі.

“Питання про” вибір “ставить Путін і російська пропаганда. У нас таких проблем немає. У нас країна багатонаціональна і всі рівні перед законом незалежно від національності. Хто такі росіяни? Це якісь уберменши в вашому розумінні? На практиці справа йде так: бути російським в Україні небезпечно для життя: може прилетіти російська бомба на голову, щоб “захистити”.

Ви краще скажіть, як так вийшло, що після вашої зовнішньої військової політики десятки тисяч етнічних росіян громадян України зі зброєю в руках захищають нашу країну від вас, “захисників”? – зазначив він.

За матеріалами .dialog.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я