Щойно повідомили: трагічно обірвалось життя відомого всім актора “Весілля в Малинівці”, його любили мільйони: як грав і співав (відео)

0

Артист і театральний режисер Микола Сліченко, який отримав широку популярність завдяки ролі в радянській комедії “Весілля в Малинівці”, помер у віці 86 років у Росії.

Про це 2 липня передали в прес-службі музично-драматичного ромського театру “Ромен”, в якому Сліченко був художнім керівником.

Нещодавно у Миколи Олексійовича виникли проблеми зі здоров’ям, а в травні він був госпіталізований в лікарню через проблеми з легенями. Точна причина смерті не називається.

У театрі заявили, що дата прощання зі Сліченком буде повідомлена пізніше додатково.

Зірка "Весілля в Малинівці" помер на 87 році життя: як грав і співав артист (відео)

Микола Сліченко (фото: Mos.ru)

Микола Сліченко народився 27 грудня 1934 року в Бєлгороді. Після Другої світової війни він потрапив у ромський колгосп, де проявив себе в самодіяльності. Пізніше переїхав до Москви, де працював у професійному ромському театрі “Ромен” не тільки як актор і співак, але і в якості режисера. Так, Сліченко працював у театрі з 16 років, а керував ним – з 1977 року.

Він також був співаком, педагогом, зіграв величезну кількість ролей в театрі, знявся в ряді фільмів, найвідомішими з яких є “У дощ і в сонце” (1960), “Важке щастя” (1958), а також в картині 1967 року “Весілля в Малинівці” (роль – червоний кіннотник Петря Бессарабець).

Відео: епізод фільму “Весілля в Малинівці” – дует Галини Ковальової та Миколи Сліченка

Відео: епізод фільму “Весілля в Малинівці” – Сліченко співає “Кінь гуляв на волі”

Сліченко став єдиним з ромів, хто був удостоєний звання народного артиста СРСР.

Іменем Миколи Сліченка назвали одну із зірок у сузір’ї Тельця.

Також його називали улюбленим співаком радянського генсека Леоніда Брежнєва.

Відео: Миколаи Сліченко виконує романс “Мила”

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я