Навчальний рік для школярів продовжують: сиділи дома, тепер треба відробляти, з’явився список міст

0

Карантин і локдаун через пандемію коронавірусу призвели до того, що в багатьох школах змістили дати початку літніх канікул. Деякі школи продовжать навчання на перші дні червня, щоб діти могли повноцінно освоїти програму.

Які міста відправлять дітей на літні канікули пізніше, розповіли в програмі “Сніданок 1+1“.

Навчання в червні вирішено було продовжити в шести містах України. У Сумах та Хмельницькому школярі на канікули вирушать після 11 червня. У Черкасах та Тернополі – після 8 червня, у Полтаві – після 9 червня. Початкові школи Кропивницького навчатимуться до 7 червня або навіть до 14 червня.

У Києві останній дзвінок для школярів планують провести за планом – у п’ятницю, 28 травня.

Як повідомили нам батьки школярів у Львові, деякі навчальні заклади продовжили навчання середніх класів до 11 червня. При цьому молодші класи та випускники закінчать навчальний рік 28 травня.

Варто відзначити, що в Міністерстві освіти дозволили продовжувати навчальний рік в регіонах, якщо є така необхідність. Це стосується тих областей, де у зв’язку з епідеміологічною ситуацією довелося продовжувати зимові або весняні канікули. Кожен навчальний заклад має право самостійно приймати рішення про терміни завершення навчального року.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я