Плаває все, люди плачуть, просять допомоги! На 3акарпатті річка вийшла з берегів і затопила дворогосподарства(ФОТО)

0

У с. Стройно внаслідок злив за короткий час значно піднявся рівень води у р. Дусинка. Як бачимо на світлинах, результатом стало підтоплення дворогосподарств. Тож жителі вулиць, до будинків яких підступає вода, змушені були привернути увагу місцевих обранців, інформує Свалявська міська рада.

Місцеві мешканці стривожені ситуацією яка склалася. У свою чергу одна з мешканок  звернулася  до відповідних органів та попросила  працівників міської ради підготувати документи щодо створення комісії, яка має детально вивчить ситуацію.

Додамо, що вода виливається на дорожнє полотно між Свалявою та Стройном. Це районна автомобільна дорога, тож відповідні дорожні служби мають вжити невідкладних заходів для мінімізації руйнації дорожнього покриття.

У соціальній мережі Фейсбук, місцеві додають: “На цьому місці щороку проблеми з водою  і не має гарантій, що проблему усунуть. Дуже потрібна думка кваліфікованих спеціалістів. Потрібно також врахувати, що  і рівень води цього і не тільки року зашкалює”, пише Володимир Цанько.

На зображенні може бути: дерево та сніг
На зображенні може бути: водойма
На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять
На зображенні може бути: природа, дерево, дорога, водойма та туман
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та дорога

 

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я