Термінове звернення! Новий виток відносин: історична подія – Троїстий союз 2.0. Це таки сталось: Європа з нами!

0

Україна, Польща та Велика Британія офіційно започатковують новий тристоронній формат співпраці, який покликаний зміцнювати безпеку та розвивати торгівлю між державами. По це на пресконференції з главою МЗС Британії у Києві повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Сьогодні ми маємо честь і приємність повідомити про започаткування Україною,  Великою Британією і Польщею нового тристороннього формату співпраці, – сказав Кулеба.

Він додав, що невдовзі на офіційних сайтах трьох відомств з’явиться відповідна спільна заява трьох міністрів закордонних справ.

Своєю чергою, Ліз Трасс запевнила, що Велика Британія лишається на боці України та допомагатиме їй.

У ній йдеться, зокрема, про те, що Велика Британія та Польща стоятимуть пліч-о-пліч з українським народом у зусиллях із захисту суверенітету та територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів. Польща та Велика Британія допомагатимуть нам обороняти нашу державу. Також ми зосередимо зусилля на економічні, торговельній, енергетичній співпраці та в боротьбі з дезінформацією. Окрему увагу приділятимуть підтримці Кримської платформи, — зауважила посадовиця.

Вона нагадала, що британські інструктори вже провели навчання для 20 тисяч українських військових. Окрім того, Британія надає Україні фінансову підтримку, зокрема, для збільшення її енергонезалежності. Трасс зауважила, що Росія зіткнеться із наслідками у разі, якщо наважиться на пряму агресію проти України.

Росія повинна ще раз задуматися над своїми діями. Немає ознак того, що російські сили відводяться. Росія повинна вдатися до дипломатії. Якщо вони не оберуть цей шлях, я чітко заявила, що Росія заплатить, — підкреслила міністерка.

За її словами, у разі нападу на Україну Росія отримає відповідь у вигляді серйозних економічних санкцій, скоординованих із західними партнерами.

Звісно, існує великий шанс, що Росія почне серйозну агресію, але все одно Росія ще може вдатися до деескалації. Я думаю, це буде в інтересах європейської безпеки і Росії, — зауважила Трасс.

Новий альянс, розповідав раніше Дмитро Кулеба, ґрунтується не на локальній географії, а на спільних принципах України, Польщі та Британії, прагненні зміцнювати безпеку та розвивати торгівлю і готовності до конкретних дій.

Раніше ЗМІ повідомили про плани оголосити просстворення нового формату між Україною, Польщею та Британією під час візиту прем’єрів Польщі та Британії до Києва 1 лютого.

джерело:korupciya.com

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я