РФ висунула ПАРЄ вимогу через Україну: в Кремлі забули про Четверту Женевську конвенцію

0

Делегація Росії звернулася в ПАРЄ з вимогою висловити позицію через проблему з водопостачанням окупованого Криму і справу Віктора Медведчука.

Російська делегація в ПАРЄ вирішила актуалізувати питання подачі дніпровської води в Крим і санкцій проти Віктора Медведчука. Представники РФ подали відповідні листи з вимогою висловити позицію.

Документи опублікував український парламентарій Олексій Гончаренко.

Глава російської делегації в ПАРЄ Петро Толстой звинуватив Україну в перекритті подачі дніпровської води в Крим нібито в якості “колективного покарання” для місцевих жителів, які не погодилися з політикою нової влади. У тексті листа представники Кремля вирішили послатися на кілька Конвенцій, які нібито порушує України. Більш того, росіяни згадали про непростому становищі кримських татар на своїй землі, не уточнивши про відновлення тиску на них з боку РФ.

“І чому Толстой не згадав про Четверту Женевську конвенцію, яка покладає відповідальність за населення окупованих територій на державу-окупанта?” – відповів Гончаренко.

Вишенькою на торті стала заява про санкції проти кума президента РФ Віктора Медведчука: російська делегація назвала їх “наступом на свободу слова”.

За матеріалами dialog.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я