Слухай ти, я зараз відправлю її на експертизу, людей обдираєш, – патрульний накинувся на продавщиню за ціну дитячої кепки

0

На Дніпропетровщині патрульний прийшов до магазину одягу із перетензією щодо ціни товару. Чоловік погрожував відправити дитячу кепку на експертизу, бо вона, на його думку, коштувала занадто дорого.

Стався курйозний випадок у селищі Царичанка в магазині “Берізка”. Момент “розбірок” потрапив на камеру спостереження магазин

“Кепка не може стільки коштувати”

Чоловік прийшов до магазину у формі патрульного, хоч, як сам пізніше розповів, це був позаробочий час. На початку він висловив претензію, що продавчиня перебуває у крамниці без маски. На це жінка сказала, що перебуває у магазині сама.

Далі патрульний почав просити, щоб йому показали кепку і висловився про шахрайство. Мовляв, хтось купив у магазині кепку на немовля за понад 300 гривень. Як пізніше виявилося, що покупцем кепки був самий патрульний.

Шахрайством тут займаєтеся? Покажіть мені кепку. Я зараз відправлю її на експертизу. Що це за ціни у вас?
– обурився патрульний.

Патрульний поскандалив за ціну дитячої кепки: дивіться відео в телеграмі

Терміново підпишись на перший український телеграм канал. Президент вже там https://t.me/t_ukraine

Продавчиня на це відповіла, що чоловік навіть не представився, хто він взагалі такий. На звинувачення ж відповіла, що патрульний взагалі не може втручатися у цінову політику магазину.

Надалі вона показала йому дорожчі кепки – за 400 і 500 гривень. Жінка також додала, що вона платить податки і нікого не змушувала купувати цю кепку.

На це чоловік зняв свою форменну кепку і сказав, що вона коштує 150 гривень. Закінчився інцидент тим, що жінка розсміялася і сказала принести кепку назад. Вона пообіцяла повернути гроші за повернений товар. Тоді патрульний сказав “добре” і не попрощавшись пішов.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я