Це страшно! Вчені щойно дізнались час і місце падіння на Землю величезної ракети, над якою втратили контроль

0

Китайська 22-тонна ракета-носій Long March 5B, яка після запуску минулого тижня вийшла з-під контролю і з величезною швидкістю мчить до Землі, повинна за прогнозами вчених з Центру досліджень і розробок в космосі увійти в атмосферу в проміжку часу від ночі до полудня 9 травня.

Про це 8 травня передає Reuters.

Згідно з останнім “обґрунтованим прогнозом” центру з орбітального повернення і вивчення космічного сміття (CORDS) про місце входу в атмосферу корпусу ракети, вона може впасти недалеко від Північного острова Нової Зеландії.

При цьому фахівці наголошують, що повернення в атмосферу можливо в будь-якому місці вздовж траєкторії на дорогах, що покривають великі ділянки земної кулі.

Щодо часу вказується, що вхід ракети в атмосферу, по всій видимості, відбудеться 9 травня о 7:19 за київським часом, але на практиці це може бути плюс-мінус кілька годин.

Вчені спрогнозували час і місце падіння на Землю китайської ракети: вдарить 9 травня

Фото ракети Long March 5B з телескопа – знімок від 8 травня (virtualtelescope.eu)

У п’ятницю в китайському МЗС заявили, що більша частина уламків ракети буде спалена при повторному вході в атмосферу і навряд чи завдасть будь-якої шкоди.

Перед цим астрофізик з Гарварду Джонатан Макдауелл говорив про ймовірність, що частини ракети можуть впасти над Землею, можливо, в густонаселеній місцевості, як у травні 2020 року, коли на Кот-д’Івуар звалилися осколки першого Long March 5B.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я