Знизити тарифи! Новий міністр влупив – Шмигаль підтримує: є можливості та ресурси!

0

Новопризначений міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що існує реальна можливість зменшити високі тарифи на електроенергію та газ для незаможних людей.https://www.youtube.com/embed/3DRks3r6mek?feature=oembed

Про це він сказав під час виступу у Раді, передає прес-служба міністерства.

“Тарифи на електроенергію та газ потрібно не збільшувати, а шукати шляхи, як їх зменшити для вразливих верств населення. І насправді для цього є можливості та ресурси, причому робити це можливо ринковими методами, не адміністративними. Саме такі можливості є всередині ринків”, – заявив Галущенко.

За його словами, ринок енергетичних послуг не має бути грою з нульовою сумою, коли один учасник енергогенерації виживає за рахунок знищення іншого, а також коли спекуляції з цінами виймають останні гроші з кишень пересічних громадян.

Нагадаємо, Верховна Рада сьогодні підтримала кандидатуру Германа Галущенка на посаду міністра енергетики України – він став першим постійним міністром за понад рік роботи уряду Дениса Шмигаля.

“За” проголосували 305 нардепів.

Галущенко обіймав посаду віцепрезидента НАЕК “Енергоатом” з травня 2020 року. У 2011-13 роках працював директором департамента судової роботи у Мін’юсті, згодом почав роботу в “Енергоатомі”.

Під час виступу він наголосив на викликах перед українською енергетикою, зокрема протидії Північному потокові-2 та потребу у відмові від шкідливого для екології палива, збільшення атомної генерації.

Крім того, новий очільник Міненерго підкреслив важливість інтеграції української енергосистеми до європейської ENTSO-E.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я