Найпростіший спосіб розмитнення “євроблях”: українцям радять записати цю формулу

0

Увласників авто з іноземною реєстрацією знову виникли проблеми, як наслідок – розмитнення автомобіля зараз дуже актуальна тема. У 2021 році власникам “євроблях”доведеться заплатити великі штрафи, які не звільняють їх від обов’язку вивезти за межі України або провести розмитнення.

Відомо, що в суму розмитнення входить три основні компоненти – акциз, мито і ПДВ. Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з українських автомобільних порталів.

Найпростіший спосіб розмитнення – внести данні в КАЛЬКУЛЯТОР представлений Державною митною службою.

Найпростіший спосіб розмитнення
Акциз: він розраховується за формулою – Ставка (базова) х К (двигун) х К (вік машини). Під ставкою тут мається на увазі базова – ставка податку в євро за 1 одиницю транспортного засобу.

Для машин з бензиновим двигуном до 3000 куб. см – 50,0

З бензиновим двигуном більше 3000 куб. см – 100,0

З дизельним двигуном об’ємом до 3500 куб. см-75,0

З дизельним двигуном об’ємом понад 3500 куб. см – 150,0

К – двигун: цей коефіцієнт, який визначається діленням об’єму циліндрів двигуна внутрішнього згоряння в куб. см на 1000 куб. см.

К – вік: цей коефіцієнт дорівнює кількості повних календарних років з року, наступного за роком виробництва транспортного засобу, до року визначення ставки податку. Варто зазначити, що для нових транспортних засобів і засобів, які використовувалися до одного повного календарного року цей коефіцієнт дорівнює 1. Для транспортних засобів, які використовувалися більше 15 календарних років-дорівнює 15.

Мито: воно становить 10% від ціни автомобіля, яка вказана в документах на транспортний засіб. У деяких випадках митниця може засумніватися в об’єктивності заявленої ціни і зажадати проведення експертизи. В результаті оціночна вартість автомобіля може значно зрости. Але таке рішення можна оскаржити.

ПДВ: він дорівнює 20% від суми акцизу, мита та ціни автомобіля.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я