Будь-ласка, не купуйте цю рибу взагалі ніколи! Вона продається всюди, але її треба заборонити. Пожалійте себе і свій організм.

0

Ця риба заборонена в багатьох країнах Америки і Європи, пише Nations Press. Рівень вмісту хімікатів, бактерій, важких металів, гормонів в ній перевищує всі мислимі норми. Йдеться про пангасіуса. Вся справа в тому, що вирощується ця рибка у В’єтнамі в річці Меконг.

Вона визнана однією з найбільш забруднених на планеті. У ній можна виявити миш’як, токсичні побічні продукти промислового виробництва, металеві домішки та ін.

Більш того, глазур, в якій продається пангасіус, – це вода, взята з річки Меконг

Хочете скуштувати рибку з гормонами росту?Тоді саме час відправитися за пангасіус. Склад гормонів, якими напихають рибу, засекречений. Виробники відмовляються надати контролюючим органам Європи дані про них.

Тільки подумайте: в диких умовах рибі потрібно в чотири рази більше часу, щоб досягти тих же розмірів, які в неволі досягаються за допомогою гормональних ін’єкцій та антибіотиків.

Якщо вам не шкода вашу печінку і внутрішні органи, можете сміливо побалувати себе пангасіус.

Якщо вона так небезпечна, чому тоді ми бачимо її на полицях наших супермаркетів? 1 841,00 ₴ Фірмові кенгурушки з фантастичними принтами! Купити 53 199,00 ₴ 10 111,00 ₴ В зв’язку з закриттям магазину знижки на парфуми до 90% Купити Залізобетонна потенція на всю ніч: в стакан води додай … Детальніше

Та тому що філе цієї риби відносно дешеве! Адже зараз це мало не найголовніший критерій при виборі продуктів, чи не так?

Пангасіус не містить жирів омега-3 і багатьох інших поживних речовин, які так цінуються в рибі. Незважаючи на пристойний смак, він вкрай шкідливий для здоров’я, тому не купуйте його!

Пожалійте себе і свій організм. Не купуйте продуктів, в якості яких не впевнені. Будьте здорові!

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Шмигаль вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Загрузка...