“Я все вам розкажу”: Вбuвця Марійки Борисової записав терміенове відеозвернення до українців

0

Затриманий зізнався у вбивстві семирічної Марійки Борисової.

ДНК-експертиза підтвердила

Жив на одній вулиці з Марійкою Борисовою: все що відомо про моторошне вбивство і підозрюваного
причетність чоловіка до злочину.

Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

“Він зізнався, як тіло мертвої 7-річної Марії Борисової засунув у мішок та зав’язав його якимось шнуром і поясом. Так, для слідства його зізнання є важливим. Але більш значущим є висновок ДНК-експертизи. Біологічні зразки, знайдені на загиблій дівчинці, належать затриманому. Це факт”, – повідомив Клименко.

Національна поліція України
Головний поліціянт країни додав, що досвід спілкування з людьми в погонах у 62-річного жителя села Щасливе на Херсонщині Миколи В. є, адже за плечима – п’ять років в’язниці – це остання ходка, а їх було чотири.

“Мені відомо, що окремі особи намагаються вплинути на матір дівчинки, щоб вона публічно заявила про те, що не вірить у причетність фігуранта і натомість звинуватила іншу людину. Таким чином набивати собі рейтинги і так цинічно використовувати горе людей заради хайпу – це речі поза межами мого розуміння”, – зазначив голова Нацполіції.

Клименко повідомив, що підозрюваний залишається під вартою.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Шмигаль вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

“Поліція збирає та належним чином оформляє доказову базу. І жодні маніпуляції не завадять – ми діємо за законом та совістю. За цей жахливий вчинок він мусить відповісти”, – підсумував Клименко.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я