Годину тому! Разумков зробив це – поставив їх на місце. Почули всі – Зеленський не чекав. “Змова”

0

Верховна Рада України на думку спікера Дмитра Разумкова завжди була і буде точкою балансу і прийняття ключових для держави рішень для виходу з кризових ситуацій різного рівня.

Про це спікер парламенту Дмитро Разумков сказав в ефірі програми “Свобода слова”.

За його словами, Верховна Рада відреагувала на ситуацію, що склалася у зв’язку з рішенням Конституційного суду, досить швидко. Адже в питанні національної безпеки і стратегічного курсу розвитку держави такою і повинна бути позиція більшості парламенту і суспільства, які адекватно реагують на те, що відбувається в країні, впевнений Дмитро Разумков.

“Парламент завжди був, залишається і буде точкою балансу і прийняття ключових рішень щодо виходу з криз різного рівня, які відбувалися в Україні досить часто. І саме Парламент приймав рішення, які дозволяли вийти з цих криз”, – підкреслив Голова Верховної Ради.

У телеграм-каналі “ЗеРада” відзначили, що подібними заявами Дмитро Разумков ставить на місце Офіс президента і особисто Андрія Єрмака.

“Разумков в черговий раз ставить на місце амбіції ОП і Єрмака, який вважає президентську канцелярію основним джерелом влади в Україні”.

Також стало відомо, що спікер ВР Дмитро Разумков і депутат фракції «Слуга народу» Данило Гетьманцев мають намір створити свій партійний проект і вже збирають під нього депутатів з числа «слуг».

Про це, посилаючись на свої джерела, пише «телеграм-канал» «Крокодил».

Мета створення такого проекту – посилення позиції Разумкова на тлі згасаючого рейтингу Володимира Зеленського, який до наступних президентських виборів може вирости в автономного і самодостатнього політика і кандидата.

Найбільш активну участь в процесі приймає Данило Гетьманцев.

«Він зміщувався до різних центрів впливу, і поки зупинився на Разумкові. Головний в Раді з фінансів давно відійшов від гаранта і не раз скомпрометував його своїми одіозними ініціативами, на кшталт повзучої фіскалізації і обов’язкових касових апаратів для ФОПів: підприємці перекривають дороги і загрожують загальнонаціональним податковим майданом», – пише« Крокодил ».

На думку тг-каналу, Зеленський не може контролювати людей, яких сам завів у парламент: «змови і корупція зжирають команду Зеленського зсередини».

Джерело

Загрузка...