Ющенко в шоці! Скандальний чиновник втнув немислиме – переміг разом з ними. За межами розумного!

0

Колишній глава Держінвестпроекту Владислав Каськів пройшов до Закарпатської обласної ради. Балотувався він від партій “Опозиційна платформа – За життя”.

До облради він потрапив під 6 номером ОПЗЖ. Про це повідомила Центральна виборча комісія.

Він отримав 481 голос від виборців. За даними ЦВК, Каськів – приватний підприємець і проживає в Києві.

“Каськіва пам’ятаєте? Був такий завзятий активіст” Помаранчевої революції “в 2004-му, лідер організації” Пора “, а в подальшому нардеп від партії Ющенка.

Так ось, на місцевих виборах він балотувався в Закарпатську обласну раду від … “ОПЗЖ”. І переміг.

Цей “квантовий стрибок” бачиться трохи менш дивним, якщо згадати, що в період президентства Януковича, з 23 грудня 2010 по 15 березня 2014 року, Каськів був головою Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. По роботі в якому потім мав проблеми з правоохоронцями.

Ось такі мінливості політичної долі у людини “, – коментує перемогу Каськіва” Клименко-Тайм “.

Скандальне минуле Каськіва: що відомо

За часів режиму Януковича Владислав Каськів займав посаду голови Держінвестпроекту. У 2015 році глава МВС Арсен Аваков заявив, що за його керівництва агентство втратило 2 мільярди гривень.

1 листопада 2017 року Каськіва екстрадували з Панами в Україну. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою протягом 2 місяців з можливістю внесення застави.

Заставу в розмірі 160 тисяч гривень за нього вніс юрист Віктор Єрмолаєв вже 2 листопада 2017 року. Каськів відшкодував державі 7,5 мільйона гривень збитків.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я