Гончарук пообіцяв малому бізнесу сюрпризи з 1 січня. А ви готові до таких сюрпризів?

0

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що «в наступному році відкрити бізнес буде набагато простіше». Про це він розповів в своєму відеозверненні.

«Ми запускаємо програму« доступні кредити »для мікро і малого бізнесу», – зазначив Гончарук, передає hvylya.net.

За його словами, нова кредитна програма для бізнесу запуститься з 1 лютого 2020 року. Вона буде доступна як для діючого, так і для нового бізнесу.

Прем’єр-міністр України обіцяє, що бізнес отримає мінімальні ставки і вигідні умови для кредитування.

«Ставки будуть доступними. Від 5 до 9%, в залежності від умов кредитування », – сказав він.

Отримати кредит можна буде на 5 років в сумі до 1,5 мільйона гривень.

Щоб отримати «доступний кредит», підприємцю необхідно виконати ряд умов.

«Вам потрібен бізнес-план, хороша репутація і кредитна історія. Це головні умови отримання кредиту », – заявив Гончарук.

З його слів, «було б непогано, якщо б справа працювало вже, як мінімум, рік і важливо, щоб загальна виручка бізнесу за рік не перевищувала 50 мільйонів гривень».

Прем’єр-міністр України впевнений, що з наступного року «розвивати бізнес в Україні буде набагато простіше. Він закликав українців скористатися цією можливістю і повертатися в Україну.

«… Залишайтеся в Україні, повертайтеся в Україну і давайте робити бізнес і нашу Україну успішною. А для цього держава вам дасть кредитні ресурси і спробує забезпечити комфортні умови для роботи. Ми в уряді докладемо для цього максимум зусиль », – підсумував свій виступ Олексій Гончарук.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я