Кричала і шарпала: у Полтавській області вихователька буквально «втрясала» у штани дитину, яка не хотіла вдягатися (відео)

0

У селі Велика Бузова Полтавської області вихователька довела дитину до сліз перед прогулянкою. А все тому, що у 3 роки не вміє сам вдягатися.

Про це написала мама дитини у соцмережі.

«Батьки!!! Це просто жах, що коїться в садочку Великої Бузови?! Яке там відношення до моєї дитини!!!

Моїй дитині 3 роки виповнилося 1 місяць назад. Він ще не може самостійно вбуватися і вдягатися, але такі методи «вихователя» недопустимі!!!

Те що я побачила на відео!!!Яке право має вихователь Герасименко Людмила Борисівна так поводитися з чужою маленькою дитиною?!!!

В цій усій ситуації була свідком завідуюча садком Васюк Олена Іванівна і ніяк не відреагувала !!! Але зробила зауваження моїй дитині, що він впертий. Такі люди не повинні працювати біля дітей! Ніколи б не подумала, що прийдеться таке пережити!!!«

Жінку обурило також і те, що процес вдягання бачила завідувачка дошкільного закладу, але зауваження виховательці не зробила, натомість зробила зауваження хлопчику, що він впертий.

У соцмережі думки користувачів розділилися. Одні вважають, що мама дитини мала навчити його у такому віці вдягатися самостійно, інші, що вихователька проявила грубощі до чужої дитини.

В 3 роки дитина повинна уміти сама одягати штани. Я не бачу тут нічого страшного….

Це страшно і не вкладається в голові? Дуже багато питань виникає: хто знімав таке відео, і з якою метою це робилося? Чому присутні дорослі люди не стали на захист дитини, а вели відеозйомку?

Якби було відеоспостереження в ДНЗ, було б набагато простіше, батьки б бачили що роблять діти, та вихователі б вели себе адекватно.

Ну, так, а потім діти в садочок не хочуть ходити — ридьма ридають. Немає розуму спілкуватися з дітьми — звільніть робоче місце! Жах…

А у мене чимало питань до матері. У тоні виховательки я зла не почула. Втома, безсилість, бо «яжематєрі» телефон в руках частіше тримають, ніж дітей. Але люди, виховательку так ображати — ну ви нормальні? Хоча може хочете закордонний досвід, то малий би пішов без штанів і ніхто б не парився, бо «дитинка ж не хоче».

Що поганого зробила вихователька? Вона ще доволі стримано витримує капризи хлопчика. Він же просто квисляє. 

Дітей до садочка або готувати треба, або не здавати туди. І з працівниками треба спілкуватись не як з обслугою. Як ви всі такі нервові, що вихователька не догодила, то найміть супердипломованого фахівця з окладом як бюджет всього садочка. Буде вам щастя за методикою Монтессорі.

Нагадаємо, що у Житомирській області у дитсадочку села Веприн спалахнув скандал.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я