“Напередодні виборів”: “Жорстоко побили кандидата в депутати, щойно повідомили він не вижив”

0

У Хустському районі Закарпатської області помер кандидат в депутати Вишковської ОТГ від “Опозиційної платформи – За життя” Павло Седляр. Це сталося через кілька днів після того, як на нього напав і побив невідомий.

Про це розповідає місцеве видання “Перший”.

Напад на Павла Седляра стався ввечері в неділю, 4 жовтня. Кандидат в депутати йшов в магазин і вже піднімався по сходах, коли до нього підбіг чоловік в балаклаві і кілька разів ударив його в обличчя. За словами дружини Седляра, в руках у нападника було щось на зразок кастета.

Після події Павло Седляр зняв побої і був госпіталізований зі струсом мозку і безліччю ударів. На обличчя йому наклали близько 18 швів.

А в ніч на 8 жовтня стан кандидата від ОПЗЖ різко погіршився, його доставили в лікарню, проте чоловік помер.

Нагадаємо, в кінці вересня в Маріуполі група в балаклавах атакувала приймальню “Опоплатформи”.

Інцидент стався в ніч на 30 вересня. Група зловмисників розписала фарбою і залили зеленкою стіни приймальні, розбила вікна, а так само змалювали фасад свастикою, есесівськими символами і образливими написами.

Загрузка...
попередня статтяМозгова: “Вітаю сьогодні чорний день, перевалило за 5000… Не зупиняйтесь, ходіть на масові заходи, концерти, тусуйтесь! І головне, жодних масок, обмежень, дистанції!”
наступна статтяСтарші люди говорили йому, що хата його не проста, він повірив чуткам і почав копати..