Старші люди говорили йому, що хата його не проста, він повірив чуткам і почав копати..

0

Чоловік повірив тому, про що говорили сусіди і почав розкопки у себе у дворі. І не прогадав.

Будинок виявився дійсно з секретом.

Джон  нарешті зміг дозволити собі купити свій власний будинок. Він не чекав від свого будинку нічого особливого, адже коштів було не так багато. І йому вдалося вигідно купити будинок у одного зі своїх знайомих. Вдалося навіть заощадити трохи грошей на подальший ремонт. Джон готувався до переїзду …

Вже, коли угода була зроблена і його знайомий передав йому ключі від його нового будинку. Знайомий наостанок сказав, що у дворі будинку є якийсь секрет. І поїхав.

Джон зацікавився. Він вирішив витратити гроші залишені на ремонт дому для того, щоб розкрити цей секрет. Спочатку він придбав металошукач. За допомогою металошукача у дворі будинку був виявлений ретельно захований люк. Але відкрити його було неможливо … Все було забито землею.

Тоді Джон провів розкопки. Він найняв людей і сам взяв у руки лопату. У підсумку вони розкопали кручені сходи, які вели в більшу бетонну кімнату. Археологи підказали, що це притулок. Швидше за все колишні господарі настільки ретельно його приховували, що в результаті секрет так і залишався секретом.

Джон був вражений. Він вирішив зробити з бетонної кімнати повноцінне житло. У підсумку всі сусіди ходять туди як в музей.

Загрузка...
попередня стаття“Напередодні виборів”: “Жорстоко побили кандидата в депутати, щойно повідомили він не вижив”
наступна статтяЗеленський несподівано пішов проти Медведчука. Буде так як скажу я!