Зеленський несподівано пішов проти Медведчука. Буде так як скажу я!

0

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна має намір дочекатися європейської вакцини від коронавірусу, незважаючи на заяву Путіна про готовність надати Києву російську.

Про це Зеленський написав в Facebook, розповідаючи про підсумки 22 саміту Україна – Європейський Союз.

“Саме Євросоюз підтвердив, що допоможе Україні отримати справжню вакцину, коли вона з’явиться і не буде викликати сумнівів у вчених. Тому не раджу дуже вірити в передвиборні” ініціативи “окремих циніків, які вже вакцинувалися неперевіреними засобами”, – заявив Зеленський.

Нагадаємо, що раніше глава політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук на зустрічі з Путіним обговорив можливість надання російській вакцини Україні, а також розповів, що він і його родина вже зробили щеплення нею.

Нагадаємо, в цілому Володимир Зеленський заявив, що задоволений підсумками саміту і що “все було чітко”.

За його словами, саміт показав, що Україна є цікавою, перспективною і відповідальною, не боїться викликів і впевнено йде до повноправного членства в Євросоюзі.

Думку глави держави наводить прес-служба Зеленського в офіційному Telegram-Каналі.

“А знаєте, це дійсно був хороший Саміт. Все чітко, по-партнерськи, з величезною взаємною повагою і інтересом. Тому що ми цікаві. Перспективні. Відповідальні. Чи не боїмося будь-яких викликів. І слово своє вміємо тримати.

Саміт дав конкретику. Настільки зрозумілу, що деяким довелося створювати альтернативну “картинку” на своїх телеканалах, щоб не загубитися на фоні реальних і позитивних новин з Брюсселя. До речі, ми бачимо цю готовність зіграти в чужу гру, щоб зберегти хоча б щось зі старого життя, вигідного лише для обраних. Може, про це пора говорити жорстко і відверто? Так ось, ніщо старе не повернеться.

Тому що ми впевнено йдемо до повноправного членства в Євросоюзі. І це є головним підсумком зустрічей в Брюсселі. Членство не як самоціль, а як визнання наших цінностей. Україна вже точно переросла чинну Угоду про асоціаціюі і прагне до її оновлення. До великих амбіцій і глибини. Отже, ми отримали позитивну відповідь від Євросоюзу. Комусь не подобається? Ну і що? “, – йдеться в повідомленні Зеленського.

Загрузка...
попередня статтяСтарші люди говорили йому, що хата його не проста, він повірив чуткам і почав копати..
наступна статтяТерміново повертають дистанційне навчання, діти в небезпеці: семеро вчителів захворіли ковідом у Лозівському районі Харківщини