Перемога! Країну сколихнуло гучне призначення, Зеленський попереджав: більше подібне не пройде

0

Верховна Рада підтримала призначення Олега Уруського на посаду віцепрем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості.

Вчора цій темі не надали належної уваги через активні політичні події, які розвивалися у цей день. Однак українці мусять знати, навіщо у нас з’явився новий віцепрем’єр-міністр.

Про те, над чим працюватиме міністерство з питань стратегічних галузей промисловості, розповів сам Олег Уруський.

“Я категоричний противник того, щоб міністерство брало на себе функції управління (оборонно-промисловим комплексом), не йтиметься про те, щоб безпосередньо керувати підприємствами, втручатися в їх господарську діяльність, як сьогодні робить “Укроборонпром”. Директори підприємств, що входять до “Укроборонпрому”, можуть багато чого розповісти”, — сказав він.

Уруський запевнив, що у нього є стратегія роботи за даним напрямком.

“У мене є чітке бачення функцій і завдань нового міністерства, в першу чергу це розробка державної політики. Невипадково міністерство має назву “з питань стратегічних галузей”, а не “оборонно-промислового комплексу”.

У цивілізованих країнах не використовуються в назвах центральних органів влади, що входять до складу урядів цих країн, “оборонно-промисловий комплекс”, — сказав він.

А ще Олег Уруський, він відповів на звинувачення в корупції з боку партії “Голос”.

“Коли висловлюються такі серйозні звинувачення (від депутатки Олександри Устинової про” дерибан “), треба оперувати конкретними документами. Так, дійсно, я працював головою наглядової ради ПрАТ” Радар “, це було у 2014 році. За час мого керівництва ніяких рішень з приводу відчуження будь-яких територій або земельних ділянок не ухвалювалося.

Я б зараз не хотів втягуватися в судову тяжбу. За той час, поки я був головою наглядової ради, завод “Радар” працював п’ять днів на тиждень, і після того, як я пішов, у нього було замовлень на 200 млн гривень. А коли змінилося керівництво, завод був доведений до банкрутства. І сьогодні він працює один день на тиждень, чомусь про це депутати не говорять”, — сказав він.

Раніше нардеп від “Голосу” Олександра Устинова в ході обговорення кандидатури Уруського звинуватила його в причетності до корупції.

За її словами, у 2014 році, коли Уруський був головою наглядової ради державного підприємства “Радар”, яке входило до концерну “Укроборонпром”, він погодив, щоб 10 гектарів у центрі Києва біля палацу “Україна” віддали приватній компанії під забудову на умовах, що держава отримає 1,5% квартир з тих, які будуть побудовані.

При цьому в Києві зазвичай це не менше 8-10%, заявила депутатка. 

Джерело

Загрузка...
попередня статтяУвага! «Можна отримати фінансову допомогу»: кому чекати грошей з 15 липня після рішення Кабміну
наступна статтяБудівельники побіліли від побаченого… Прямо у церкві під підлогою. Моторошна знахідка сkолихнула Україну