Будівельники побіліли від побаченого… Прямо у церкві під підлогою. Моторошна знахідка сkолихнула Україну

0

Під підлогою Покровської церкви села Білокопитове Глухівського району Сумської області виявили черепи жінок і дітей. Колись під храмом розташовувався склеп.

“Цей місяць став місяцем відкриттів. Почалося з того, що в білокопитівській церкві грибок знову з’їв підлогу і довелося все знімати. Ось так випадково і були виявлені дивовижні речі. Старожили розповідали, що під храмом був склеп, в якому ховали знатних людей.

Коли прийшли більшовики, склеп розбили, гробниці пограбували, а останки повикидали в сусідній яр, де місцеві жителі ночами їх збирали і закопували на місцевому старому цвинтарі. Після розграбування склеп засипали сміттям, землею, мабуть, з нею туди й потрапили кістки”, – розповіла у Facebook Оксана Поліщук, повідомляє Глухів.Інфо.

Усього вдалося виявити 8 жіночих та дитячих черепів, безліч кісток та розтрощену гробницю, а на глибині 2 м. знайшли обгортку від цукерки. За часів революції у церкві був бар і магазин. Також колись під нею існував підземний хід, що виводив за село, однак знайти його нині не вдалося.

Під підлогою церкви на Глухівщині виявили черепи та безліч кісток
Загрузка...
попередня статтяПеремога! Країну сколихнуло гучне призначення, Зеленський попереджав: більше подібне не пройде
наступна статтяЧоловік зрізав гілочки верби і почекав, поки вони пустили коріння, а потім зробив справжній шедевр!