По дорозі заїхали на АЗС купити морозива: Донька доївши, відкриває вікно і викидає обгортку…

0

Коли моїй доньці було років сім, ми всією сім’єю їхали кудись за місто. Заїхали на заправку, купили морозива і їдемо, отримуємо задоволення, літо, спека, морозиво, дружина, донька, благодать.

Тут моя дочка відкриває вікно і викидає обгортку. Швидкість автомобіля була невеликою, я зміг дуже швидко зорієнтуватися і припаркувати машину на узбіччі.

Мовчки вийшов з машини, відкрив багажник, звільнив від продуктів один з ашанівских пакетів, вивів дочку з машини і попросив зібрати все сміття з узбіччя. У доці гординя, ще й дружина спробувала заступитися.

Але жінка була відправлена в машину слухати музику, а дочці пояснив що поки вона не принесе мені повний пакет сміття ми далі не поїдемо, і відповідно всіх «смакотеликів» обіцяних нами вже не буде.

Донька на початку зі сльозами, а потім з якимось азартом в очах пішла збирати сміття. Я взяв другий пакет і пішов поруч.

За неповних півгодини ми очистили маленьку ділянку дороги від слідів життєдіяльності нашого народу і повернулися в машину.

Далі я пояснив дочці чому він пішов збирати сміття – тому що Україна – це її Батьківщина, а Батьківщину треба любити. Говорив багато, з прикладами, але так щоб вона зрозуміла.

А в кінці дочка запитала:

– А чому ти пішов збирати за мною?

– Те що ти кинула обгортку в вікно – це в першу чергу моя помилка. Я упустив щось в твоєму вихованні, і тому повинен був понести покaрання разом з тобою.

Скоро доньці буде 13 років, у ней два маленьких братика, і вчора я із задоволенням спостерігав як вона вчить їх не смітити.

Загрузка...