Він таки став в горлі олігархам: Замах на Зеленського! Опубліковано відео

0

На Президента України Володимира Зеленського в будь-який момент може бути скоєно замах.

Охорона переведена в повну бойову готовність.

Зеленський є єдиним Президентом України, який оголосив війну всім злочинним кланам країни, всім злодіям і баригам які 25 років збагачувалися і грабували власний народ.

З перших днів своєї каденції Зеленський знищив Ахметова і Порошенка. Була повністю ліквідована афера століття Ротердам +. Був зметений на 0 режим Порошенко.

За 2 місяці каденції Зеленський об’їхав всю країну і кожен його візит був розгромом для місцевих царьків і кланів. Голови летіли одна за одною.

Відомо, що бандитські клани і приватні армії Порошенко-Ахметова, армії бойовиків Труханова, львівських злодіїв в законі, запорізьких і дніпровських бандитів приведені в бойову готовність.

Зеленський єдиний Президент, який не став домовлятися з системою а почав справжнісіньку чистку на знищення кланів.

Саме тому, Президенту як ніколи загрожує дуже серйозна небезпека.

У Трускавці влаштували справжній переполох напередодні приїзду президента України Володимира Зеленського.

Глава держави в суботу, 3 серпня, повинен відвідати курортне місто, де підійшли до кінця тижневі курси для майбутніх нардепів від «Слуги народу». З цієї нагоди в Трускавці посилили заходи безпеки. Про це повідомляє  «Українська правда» .

Зокрема, в готелі Rixos, де проживають майбутні депутати, встановили рамки.

Крім того, співробітники Управління державної охорони влаштували ретельну перевірку майбутнім нардепам. Відзначається, що в процесі народним обранцям навіть довелося роззутися.

Також повідомляється, що вибухотехніки перевірили каналізаційні люки і внутрішню частину лайтбоксів по всьому місту.

Перевірці також піддався весь центр міста.

Обов’язково поділіться цією новиною зі своїми друзями. Країна повинна знати, в яких умовах доводиться працювати новому Президенту України.

ELISE JOURNAL

Загрузка...