Просто на засіданні! За Порошенка взялися – карколомна заява. “Гетьман” все – ніс загрозу?

0

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради, створення якої ініціює фракція “Слуга народу”, перевірятиме, чи має попередній президент України Петро Порошенко стосунок до діяльності голови політради “Опозиційної платформи – за життя” Віктора Медведчука та колишнього помічника президента Росії Владислава Суркова.

Про це на брифінгу повідомив перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

Він нагадав, що сьогодні в парламенті зареєстровано проект постанови “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування можливих протиправних дій представників державної влади та інших осіб, що сприяли порушенню державного суверенітету та територіальної цілісності і несли загрозу національним інтересам та безпеці України” (№ 5243).

Корнієнко зазначив, що ця ТСК має розслідувати “діяльність всіх представників влади – і попередньої, і, можливо, теперішньої щодо можливих дій і співпраці з державою-агресором”.

За його словами, впродовж останнього місяця з’явилося багато інформації на цю тему і, зокрема, завдяки активній роботі Ради національної безпеки і оборони, СБУ.

Корнієнко додав, що варто дослідити й так звані “плівки Суркова-Медведчука”, щоб “перевірити, чи має стосунок минула влада, колишній президент до діяльності пана Медведчука і пана Суркова”.

Корнієнко зазначив, що також ТСК має досліджувати ситуація щодо Харківських угод.

Він розповів, що на сьогодні до складу ТСК вже делегували своїх представників групи “Довіра”, “За майбутнє”, а також фракції “Опозиційна платформа – за життя” та “Слуга народу”.

Минулого року фракції “Європейська солідарність” та “Голос” ініціювали створення ТСК з розслідування ситуації з нібито зривом спецоперації українських спецслужб щодо затримання бойовиків російської ПВК “Вагнера”, але фракція “СН” не підтримувала цю ініціативу, і зараз запропонувала створити іншу ТСК.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Загрузка...