Просто зараз! Олігарх в ауті – його вигнали, розплата прийшла. Зеленський не стерпів – нарешті!

0

Отже, сталося те, що давно прогнозувалося і логічно витікало з ситуації, що склалася. 14 березня позачергова конференція Київської обласної організації партії «Слуга народу» прийняла рішення про усунення народного депутата Олександра Дубінського з посади голови облорганізації. Головою Київської обласної організації «Слуги народу» було обрано Андрія Мотовиловця, пише на своїй сторінці у Фейсбук політолог Андрій Золотарьов. Далі прямим текстом:

Хоча багатьох і ввело в оману те, що вчора на з’їзді «Слуги народу» 13 березня була сформована Національна рада громад як один з нових керівних органів партії. До складу цієї ради автоматично увійшли керівники всіх обласних організацій партії. У тому числі і Олександр Дубінський. Насправді конфлікт не було вичерпано. Конфліктний сценарій став неминучим після того, як Дубінський відмовився покинути фракцію після введення проти нього санкцій США. В принципі знімати зелену плівку зі свого «Гелендвагена» Дубінський міг вже тоді.

Безумовно він буде намагатися перейти в контратаку. З властивим йому талантом публіциста стане розповідати, що конференція була фальшивою, буде намагатися скликати, зібрати альтернативну конференцію, але це вже ар’єргардні бої. Буде багато шуму, але відіграти назад ситуацію вже не вийде, як не можна заштовхати зубну пасту назад в тюбик. Наступним кроком швидше за все стане виключення Дубінського з членів партії.

Проблема Дубінського в тому, що він намагався всидіти одразу на двох стільцях. Причому пріоритетність інтересів його патрона під сумнів не ставилася. Однак одна справа, коли ти з чимось не згоден, інша справа, коли опозиційність переходить на рівень дій. Цього терпіти ніхто не буде. Тепер події отримають ще більшу динаміку, як висловився колишній партнер Ігоря Валерійовича Корбан «деолігархізація любить швидкість!»

У свою чергу політолог Віктор Небоженко пише: “цікаво, кого наступного чекає така зрадлива форма вирішення внутрішньопартійних конфліктів?

Спочатку партія «Слуга народу» на своєму з’їзді визнала повноваження керівника обласної організації Дубинського і включила до Політради, а на другий день повалила його з посади і тепер видавлює з партії.

Цікаво, кого наступного чекає така зрадлива форма дозволу внутрішньопартійних конфліктів?

Але американці хочуть від президента України Зеленського більшого – демонстративного покарання українських політиків, як активних спільників олігархів і лобістів, корупціонерів, так і яскравих представників «п’ятої колони» Кремля “, – резюмував політолог.

Нагадаємо, під час конференції осередку партії “Слуга народу” у неділю Дубінського позбавили посади очільника Київської обласної організації політсили. Замість нього керівником облорганізації Київщини відтепер буде Андрій Мотовиловець.

Члени осередку вважають, що до створеної Національної ради громад не може входити Олександр Дубінський, який раніше очолював Київську обласну організацію “Слуги Народу”. Також у зв’язку з діями, що можуть трактуватися як невизнання статуту партії та невиконання статутних обов’язків, розглядається питання про виключення Дубінського з партії.

Водночас Дубінський назвав такі рішення “шахрайськими та аферистичними схемами, які застосовуються окремими функціонерами” партії. Також він у на своїх сторінках у соцмережах виклав відео “альтернативного” недільного засідання, на якому був присутній разом з трьома однодумцями.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я