У ці хвилини! Ляшко шокував – вибору немає! Українці не чекали, правили для всіх однакові: стосується кожного

0

Українцям не варто відмовлятися від вакцинації, сподіваючись на майбутню доставку вакцини Pfizer, оскільки права вибору препарату перед вакцинацією не буде.

Про це в інтерв’ю виданню НВ заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, відповідаючи на запитання про те, чи виправдане прагнення українців зачекати на іншу вакцину.

“Чекати нічого не потрібно, оскільки права вибору немає. Це загальносвітова практика”, – заявив Ляшко.

За його словами, коли ту чи іншу вакцину доставлять в Україну, управлінці та експерти визначать, як використати препарат максимально ефективно.

Він також нагадав про специфіку зберігання вакцини Pfizer, яка має температуру зберігання -70 градусів за Цельсієм.

“Після того, як препарат виходить за межі цієї температури, він має бути використаний упродовж п’яти днів”, – додав Ляшко.

Відзначимо, що у Міністерстві охорони здоров’я України розвіяли фейк про те, що людина, яка відмовилася від вакцинації з будь-яких причин, втрачає право на безплатне щеплення.

Це не відповідає дійсності, написали в офіційному Telegram-каналі МОЗ у неділю, 14 березня. Навіть у такому разі українці мають шанс вакцинуватися за бюджетний кошт.

Для цього необхідно записатися у чергу на щеплення через сайт або мобільний додаток “Дія”. Якщо людина належить до категорії з високим пріоритетом вакцинації, вона може попросити про це свого роботодавця.

У МОЗ зазначили, що щеплення проти COVID-19 в Україні отримають усі охочі.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що вже невдовзі в нашу країну мають почати поставляти вакцини проти коронавірусу виробництва компанії Pfizer. Вона коштуватиме в межах 300-1200 гривень.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Джерело:korupciya.com

Загрузка...