Щойно! “Гетьману” передали полум’яний привіт. Порошенко в істериці – залишилось не довго. Змели

0

Співробітники СБУ провели обшуки в адміністративних будівлях органів влади, які були залучені до підготовки та ратифікації Харківських угод. Про це на своїй сторінці у фейсбук заявив Семен Семенченко.

“Обшуки проводилися у:

Верховній Раді України, зокрема її комітетах;
Головному науково-експертному управлінні ВРУ;
Раді національної безпеки і оборони України;
Міністерстві закордонних справ України;

Кабінеті Міністрів України спільно з Державним бюро розслідувань.

СБУ повідомляє що під час обшуків виявлено документи, які свідчать про те, що тодішнє керівництво держави, до підписання та прийняття вказаних документів, усвідомлювало їх наслідки”.

У зв’язку з чим хочеться передати полум’яний привіт колишньому міністру закордонних справ Петру Порошенку (відомство якого брало активну участь в підготовці зрадницьких угод) особливо з урахуванням того що пан колишній міністр потім розповідав по всіх ефірах як вони вигідні Україні. Петро Порошенко – вітаю!” – відмітив Семенченко

Водночас політолог Володимир Фесенко переконаний, що “люди, які організовували “Харківські угоди”, які здавали наші національні інтереси Росії, — ось вони повинні юридично відповідати за це”.

“Ось стосовно Януковича вже є вирок за державну зраду. Так само й інші представники тодішньої верхівки мають відповісти за здачу національних інтересів”, — упевнений Фесенко.

Джерело:korupciya.com

Загрузка...