Тільки що! Зеленський в шоці – Гордон зробив неочікуване зізнання. Гідний президент. Вся країна почула

0

Президент України Володимир Зеленський повівся як справжній патріот в розмові з президентом Білорусі Олександром Лукашенком, заявив журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу “Україна 24”.

“Так сталося, що я прилетів до Мінська брати інтерв’ю у Лукашенка саме в той момент, коли були затримані “вагнерівці”. І так вийшло, що на телефонну розмову з Володимиром Зеленським Лукашенко відходив з нашого інтерв’ю, і розповів мені, які питання були підняті Зеленським. Я можу сказати тільки одне, я свідчу про те, що Зеленський вчинив як справжній патріот України в цій ситуації”, — розповів він.

Журналіст розповів, що був гордий за президента України.

“Я не хочу розповідати подробиці, це неетично буде з мого боку, це подробиці спілкування двох президентів на той момент. Зеленський повівся як справжній патріот України, я ним пишався тоді, сидячи у Лукашенка”, — сказав він.

Також Дмитро Гордон впевнений, що зараз нікому замінити Володимира Зеленського на посаді президента.

«Що стосується виборів президента. Я міркую як патріот своєї країни. Якщо Володимир Олександрович піде, я собі задаю питання: хто замість Зеленського? Є у нас сьогодні центристська фігура, яка може користуватися довірою людей і об’єднати країну? Поки що я такої фігури не бачу. Якщо з’явиться така фігура, тоді ми скажемо “так”. А якщо зараз піде Зеленський, для України це буде погано», – сказав Дмитро Гордон.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Джерело:korupciya.com

Загрузка...