Слів немає… Клятuй ковід сьогодні забрав жuття сім’ї відомих лікарів – Ганни Миколаївни та Богдана Ярославовича Городенчуків

0

Від коронавірусної інфекції померло подружжя лікарів Городенчуків із Сокаля Львівської області. У родині одночасно захворіли п’ятеро осіб, та не всім вдалось здолати COVID-19. За здоров’я медиків понад 3 тижні боролись львівські лікарі, та, на жаль, безуспішно. 

Про смерть Ганни та Богдана Городенчуків повідомив головний лікар Сокальської районної лікарні Роман Швед.

“Слів немає… Клятий коронавірус забрав життя Ганни Миколаївни та Богдана Ярославовича Городенчуків! Ще одні лікарі! Подружжя лікарів! До самого свого кінця вони допомагали хворим, боролися за кожне життя! Повірити неможливо… Світла та вічна пам’ять!”, – повідомив головний лікар медзакладу на своїй сторінці у Facebook.

Як інформує “Нео Радіо Червоноград”, 10 листопада зупинилося серце Богдана Городенчука, а на наступний день померла і його дружина Ганни.

“Подружжя все життя працювало у Сокальській лікарні, любили свою роботу. Ганна Богданівна – завідувачем гінекологічного відділення, а Богдан Ярославович – завідувачем лабораторії”, – йдеться у повідомленні. 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я