“Слуга народу” Холодов втік на Кіпр від к0ронавірусу і прогулює Раду: розслідування

0

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Андрій Холодов перед закриттям авіасполучення між країнами в зв’язку з пандемією коронавірусу, полетів на Кіпр і поки не повертався в Україну.

Про це свідчать результати розслідування журналістів проєкту “Схеми” (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).

Як стало відомо, нардеп вилетів до міста Ларнака (Кіпр) 15 березня – за два дні до анонсованого президентом припинення регулярного пасажирського авіасполучення. З тих пір народний депутат не повертався – вже півтора місяці перебуває за межами країни.

Відзначимо, за цей час парламент п’ять разів збирався на позачергові засідання для ухвалення термінових рішень, пов’язаних у тому числі з заходами протидії поширенню коронавірусної інфекції.

"Слуга народу" Холодов втік на Кіпр від коронавірусу і прогулює Раду

30 березня Холодов пропустив засідання комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, в якому займає пост заступника глави. На наступних засіданнях він брав участь у режимі онлайн.

"Слуга народу" Холодов втік на Кіпр від коронавірусу і прогулює Раду

Станом на 29 квітня нардеп залишався на Кіпрі, це підтвердили три незв’язані між собою джерела – одне серед правоохоронців Кіпру з доступом до бази перетину кордону цієї держави, друге – в українській авіакомпанії і третє – в Державній прикордонній службі України.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я