“Такі як ти у нас їздять стоя” – Як водій маршрутки спробував nрuнизuти воїна АТО і що з цього вийшло

0

Учасник АТО, який отримав інвалідність під час війни, Олександр Польянов на своїй сторінці у фейсбук розповів про інцидент, який трапився з ним в маршрутці “Українка – Київ”:Такі як ти у нас іздять стоя, ось так відносяться водії Обухівтранс до інвалідів війни. Хотіли силоміць забрати телефон, дякую хлопцеві який підбіг на мої крики допоможіть та ще один на один предложив                               

Наступного дня побратими воїна прийшли до керівника підприємства Олександра Лук’яненка. Про це у фейсбуці повідомив Трипільський край :Вчора стався ганебний випадок неповаги водія “Обухівтрансу” на маршруті 313 “Украінка-Киів” по відношенню до учасника АТО з Українки інваліда 2-і групи Олександра Польянова.

Вже сьогодні вранці побратими воїна прийшли до керівника підприємства Олександра Лук’яненка.

“Водія 313 маршруту “Украінка-Киів” Анатолія Шпака, на вимогу атовців, буде звільнено” – пообіцяв керівник перевізника “Обухівтранс” Олександра Лук’яненка.

Отже, цього водія звільнять. Решта, які ховалися в цей час у боксак автопарку – сподіваємося зроблять правильні висновки і не будуть хамити та ображати нікого – а ні атовців, а ні решту пасажирів.

Загрузка...