Терmіново! Білоруси рвуть портрети Путіна на мітингах. Та скандують “Ми за незалежність!”. Дuвіться що твориться в сусідній країні

0

Тисячі громадян Білорусі вийшли на акцію протесту проти інтеграції з Росією, щоб відстояти незалежність своєї держави. На головній площі Мінська люди кричать патріотичні гасла виключно білоруською мовою і рвуть портрети президента РФ Володимира Путіна.

У суботу, 7 грудня, тисячі людей зібралися в центрі Мінська, щоб висловити свій рішучий протест проти інтеграції з РФ, передає “Радіо Свобода”.

Протестуючі мають намір показати владі, що незалежність Білорусь для них становить особливу цінність і попередити, що вони будуть “стояти на смерть” проти поглинання країни Росією.

“Живе Білорусь!” “Ми за незалежність!” “Ні інтеграції! Слава нації!” – скандують протестувальники. Також учасники мітингу з люттю рвуть портрети російського президента Володимира Путіна. Крім того, виступаючі в жорсткій формі розкритикували дії влади і особисто президента Олександра Лукашенка. Особливим фактом стало те, що всі учасники акції прініцпіально спілкувалися тільки на рідною білоруською мовою, уникаючи російської мови. Більш того, деякі активісти подякували українцям, які підтримують незалежність Білорусі від РФ.

Судячи з обстановки в Мінську, білоруси готові на все, щоб не прокинутися завтра в складі путінської Росії.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я