Уві сні попросила сина: Тіло викладачки з 0деського коледжу дістали на очах у її чоловіка

0

В Одесі з-під завалів згорілого коледжу дістали тіло викладачки Анни Бортюк. Вона вважалася однією з 15 безвісти зниклих. Її чоловік – пожежний – був присутній під час пошуків і спостерігав, як тіло дружини діставали з-під уламків.

У 44-річної викладачки коледжу економіки, права та ресторанно-готельного бізнесу Анни Бортюк залишилася сім’я – дорослі син і дочка, літні батьки і чоловік.

Її чоловік, Микола, працює в ГУ з надзвичайних ситуацій Одеської області. Він багато років був рятувальником, а останнім часом працює в управлінні.

“Але коли пожежники отримали виклик з коледжу, то вони подзвонили Миколі і сказали, що їдуть гасити пожежу туди, де працює його Аня. Звичайно, він кинувся туди”, – розповідає один із знайомих сім’ї.

“Якщо що, біжи нагору”

На дзвінки дружина не відповідала. Донька Олександра постійно набирала маму по телефону, хвилин 15-20 ще виклик йшов, а потім зв’язок обірвався. Анна ніколи не брала з собою телефон на пари, можливо, і в цей раз вона залишила його в учительській.

Студенти розповідали, що Анна Бортюк виводила дітей з палаючого будинку, потім знову поверталася туди і знову виводила.

“Ймовірно, тому що вона сама мама двох дітей. А ще її чоловік працював рятувальником, вона знала, що потрібно робити. Він весь час їй говорив:” Аня, якщо буде пожежа, біжи нагору. Коли конструкції будуть руйнуватися, тебе хоч не завалить “. Її першою і знайшли, тому що вона була нагорі. Її тіло не було обгорілим, а лише покритим сажею, а з носа йшла кров. Вона задихнулася”, – говорить її знайома.

Чи була можливість врятуватися? Студенти потім розповідали, що бігли нагору на дотик, все було затягнуто чорним отруйним димом. По дорозі вони вже спотикалися об трупи.

А в ніч, коли горів коледж, її молодшому синові Володі снився сон. У нього проблеми зі здоров’ям, слабке серце.

“Уві сні Анна сказала йому, щоб він на похорон не приходив, бо йому не можна нервувати, він цього не витримає. Спочатку думали, що це хороший знак і Анна жива. Але потім надія зникла. Аня навіть звідти потурбувалася про сина”, – розповідає знайома.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я