Терміново! Удар по Порошенку – просто на засіданні РНБО. СБУ вже наготові – “секту гетьмана” знищили!

0

Розслідування РНБО Харківських угод має на меті вдарити по екс-президенту України Петру Порошенку.

Таку думку у коментарі висловив Главреду український політолог Віктор Небоженко. За його словами, найімовірніше, ніяких кримінальних справ або посадок не буде, однак справа буде обростати політичним підтекстом.

“Головна мета – Порошенко. Завдання стоїть наступне: розколоти партію Європейська солідарність на націоналістів і “секту Порошенка”, причому перші будуть змушені покинути цю політсилу, тому що Порошенко виявився одним з лідерів організації ратифікації Харківських угод. Поки що все до цього і йде”, – сказав Небоженко.

За словами експерта, постраждати може і Володимир Литвин, який претендував на посаду ректора Національного університету імені Тараса Шевченка – іншим нічого не загрожує зовсім.

“Таким чином, дане рішення РНБО не являє собою великої драми. Воно покликане вирішити два завдання: з одного боку, зіпсувати життя Порошенку, з іншого – відвернути увагу від приїзду Bellingcat. Не більше того”, – резюмував політолог.

Зазначимо, що в інтерв’ю тоді журналісту Мустафі Найєму Порошенко заявив, що сторони повинні були врегулювати питання міжнародних взаєморозрахунків і не допустити прецеденту, коли треті країни просили б у Росії знизити ціни на постачання газу.

“І Росія, і Україна захистили свої інтереси”, – сказав Порошенко.

Пізніше він назвав укладений договір “шедевром дипломатії”.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Нагадаємо, 11 березня Секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що відомство доручило Службі безпеки України вивчити процеси підписання та ратифікації Харківських угод і з’ясувати можливі факти державної зради в таких діях. В якості одного з тих, що голосували він назвав тодішнього спікера Ради Володимира Литвина, який зараз балотується на посаду ректора Київського нацуніверситету.

Через добу, 12 березня, в СБУ оголосили про початок досудового розслідування за фактами можливої наявності ознак державної зради в процесі підписання та ратифікації Харківських угод.

Джерело:korupciya.com

Загрузка...