Український плавець отримав золото Кубка світу з рекордним запливом

0

Плавець з України Михайло Романчук в Катарі побив рекорд Кубка світу на дистанції 1,5 тисяча метрів. Спортсмен здобув золоту медаль. Кадри чемпіонського запливу Романчука оприлюднила на своїй сторінці в Twitter Міжнародна федерація плавання (FINA), інформує Діалог.UA.

Сьогодні, 8 листопада, Україна гриміла на Кубку світу з плавання в катарському місті Доха. Плавець Михайло Романчук з Рівного виступив з рекордним часом. Він проплив дистанцію в 1500 метрів всього за 14 хвилин 51 секунду і 61 мілісекунду. “У нас новий рекорд на Кубку світу на 1500 метрів”, – написали в FINA. Представники федерації також оприлюднили відео рекордного запливу українця. Друге місце на даному запливі посів представник Чехії Ян Мікі (14: 58.30).

А бронзу отримав угорець Гергелі Гюрта (14: 59.88). Варто відзначити, що це не перша нагорода Романчука на Кубку світу-2019. Він завоював срібло на дистанції в 400 метрів вільним стилем.