Валерій Прозапас : Те, що відбувається з уходом Порошенка з посади президента – має бути очевидним навіть сліпому, тільки не впертому українському обивателю.

0

Страшно не те, що пішла хвиля пропаганди з прив’язування прізвища Порошенка до згубних та неадекватних рішень представників діючої влади на чолі з Зеленським – страшно, що в цей маразм обов’язково повірить частина населення, питання лише яка.

Бо те, що разом з уходом Порошенка з посади президента впевненно і швидко зникає все хороше, а все пагане збільшується в прогресії – має бути очевидним навіть сліпому, тільки не впертому українському обивателю.

Порівнювати економічні показники, ключові фінансові результати, якість реформ та навіть вартість “борщового набору” це все одно що порівнювати професіоналізм Гонтарєвої з Дубінським або Южаніної з Гетманцевим.

Навіть проштий мозок не є виправданням нездатності просто примітивно відрізнити чорне від білого – тому питання хто гіршій, ті хто бреше, чи ті, хто дає себе обманювати, залишається відкритим.

Валерій Прозапас

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я