Зарплати запропоновано різко урізати: Гончарук вразив ініціативою

0

Олексій Гончарук запропонував змінити принцип нарахування зарплат українським вчителям

Прем’єр-міністр заявив, що зарплата педагогів повинна прямо залежати від числа учнів в класі. За його словами, новий принцип нарахування зарплати буде введено вже в наступному році.

«У 2020 році почне працювати принцип “гроші ходять за учнем”. Це означає, що кількість учнів у школах буде враховуватися при розрахунку зарплати вчителів», – цитує прем’єра портал «Освіта».

Дану пропозицію голови уряду прокоментував у своєму Фейсбук журналіст Владислав Бовсуновський, який підкреслив, що ця ідея буде не тільки неефективною, але й несправедливою.

«По-перше, від вчителя не залежить скільки людей в класі. Це залежить від того, скільки дітей поруч зі школою. По-друге, при навантаженні більше 30 чоловік на вчителя навчальний процес неефективний. По-третє, у нас є надлишок дітей (точніше, дефіцит шкіл) в густонаселених районах і недостача в депресивних регіонах. Від учителя це не залежить. Закривати школи, щоб села вимирали і далі? І навіть цілі міста. Або насильно переселяти?», – поцікавився журналіст.

Під публікацією зібралося чимало невдоволених українців.

«Який треш у них в головах … Я чомусь думав, що в BRDO (звідки Гончарук) розумні люди», «Варто зарплату прем’єра пов’язати з успіхами в розвитку країни та зростанням кількості громадян», «Я б навіть сказав що тупий, б’ють по всіх фронтах, щоб ніде нічого адекватного не залишилося. За преподов ще щільніше взялися», – пишуть люди.

Загрузка...